Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 313
pátek, 30 květen 2014 08:10

Karabiner 98

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Karabiner 98 ve zkratce k 98.

Tato zbraň byla používána za druhé světové války a zaujala mě přesností na 500m.

Ráže o poloměru 0.72 mm.

Tato zbraň se nabízí ve dvou variacích jako s optikou a bez.

Rozebraný mechanismus na stránce http://cs.wikipedia.org/wiki/Kar_98k#mediaviewer/Soubor:Disassembled_mauser_long_action.jpg

Tato zbraň byla vyráběna od roku 1898 a je to hodně dobrá zbraň až do dnes.

Byla to zbraň  německé armády.

Zdroje: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kar_98k

Obr: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kar_98k#mediaviewer/Soubor:Kar_98K_-_AM.021488.jpg

Číst 812 krát Naposledy změněno úterý, 31 březen 2015 05:22

Média

3 komentáře

  • Odkaz Komentáře zdenek čtvrtek, 15 leden 2015 08:27 napsal(a) zdenek

    luksůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůs

  • Odkaz Komentáře Seitl Marek čtvrtek, 08 leden 2015 08:09 napsal(a) Seitl Marek

    Já jsem milovník zbrani takže dobrý.

  • Odkaz Komentáře Richard Hříva čtvrtek, 27 listopad 2014 08:12 napsal(a) Richard Hříva

    hlavně s tím nikoho nezastřelte

Pro psaní komentářů se přihlašte

RSS

Pokus novinky

You are here: