pondělí, 17 září 2012 07:38

Vítejte v Dětské škole 2013

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ahoj,

vítej v Dětské škole. Často se říká, jaký si to uděláš, takový to máš. A to bude platit o letošní Dětské škole dvakrát tolik.

 

 

Magazíny

Tématické předmětové magazíny jsme už jednou zkoušeli a bylo to super. Teď je zkusíme mít v jednom zde na tomto webu a uvidíme, co se bude dít.

Prezentace

Prezentace letos budou pokračovat v směru loni nastaveném a pokusíme se opět vyrobit kvalitní výukové prezentace pro náš portál. Je možné, že už letos budou moci být využity i ve výuce tam, kde bude zájem učitelů nebo samotných žáků.

Weby

Minulý rok trošku opomenutá oblast, která letos bude předmětem rozvíjení tohoto portálu také. Vaše weby se možná stanou užitečnou pomůckou a zdrojem informací pro čtenáře našeho webu (a nejen je). Některé weby budou mít svou "samostatnou působnost" a spojovat je bude jen rámec tohoto projektu a popřípadě zapojení do soutěže o kvalitní webové projekty.

S chutí do toho

Úspěch, radost z kreativních výsledků vašeho snažení, pocit z dobře odvedené práce i vědomí zdokonalení svých dovedností Vám přeje

Vedoucí projektu

JK

Číst 1810 krát
Pro psaní komentářů se přihlašte

RSS

Pokus novinky

You are here: